Uzmanlar, MATIC Coin ve Bu 9 Kriptoyu “Dipten Alın” Dedi!

YouTube kanalı “Crypto Banter”ın sunucusu Ran Neuner, geçtiğimiz günlerde kripto uzmanlarından oluşan bir panelden potansiyellerine güvendikleri ve önümüzdeki boğa sezonunda tutmaya hazır oldukları tokenler hakkında bilgi aldı. Neuner özellikle mevcut düşüş eğiliminin ortasında kendilerine güven duydukları daha az öne çıkan projeleri vurgulamalarını istedi. Bunlar arasında MATIC coin, DESO, ADA gibileri vardı. İşte detaylar…

Uzmanlar, favori coinlerini açıkladı

DeFi tabanlı SCRIB3 projesinin kurucu ortağı Ishan Bhaidani, döngünün ticareti olduğuna inandığı şey olan DePin hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Bu, Merkezi Olmayan Fiziksel Altyapı Ağları anlamına gelir. Bilgi işlem gücü ve gerçek dünya verileri için pazar yerleri gibi gerçek dünya tesisleri için blockchain tabanlı yönetim sistemleri geliştiren projeleri ifade eder. Bhaidani, Dimo (DIMO) adı verilen özellikle ilgi çekici DePin tabanlı tokenin altını çizdi. DIMO’nun, sürüş davranışına dayalı sigorta indirimleri için veri toplamak amacıyla arabalara yerleştirilen donanımın merkezi olmayan bir versiyonunu geliştirdiğini açıkladı.

Benzer şekilde DIMO’nun çözümü, kullanıcıların cihazı arabalarına takarak iki taraflı bir veri ağı oluşturmasına olanak tanıyor. Bu sayede kullanıcılar kat edilen kilometreler gibi bilgileri otomobil üreticileri veya sigorta şirketleri gibi kuruluşlarla paylaşabiliyor. Özellikle DIMO tokeni şu anda 97.104.895 dolarlık piyasa değerlemesiyle 0,4896 dolardan işlem görüyor. Öte yandan kripto yatırımcısı “VirtualBacon” Decentralized Social (DESO) adlı bir projeye ilişkin öngörülerini paylaştı. Projenin iki cephede yürütüldüğünün altını çizdi. Ürün tarafında, Friendtech bu alanda hakimiyet kazanmadan önce sosyal token fikrini BitClout ile başarıyla pazarladılar. Artık DeFi tarafından altyapı tarafına geçiş yapıyorlar. Raporlama sırasında DESO tokeni %4,31 kazançla 39,59 dolardan işlem görüyor.

MATIC coin, ASTRO, PRISMA ve bunlar da listelerde yer aldı

Bu arada Delphi Labs’ın ortağı José Maria Macedo, Cardano Blockchaini üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsa (DEX) platformu olan AstroSwap’i (ASTRO) seçti. Projenin teknik incelemesinde belirtildiği gibi AstroSwap, ticaret sınırlarını yeni boyutlara taşırken blockchain topluluğu içindeki mevcut zorlukları çözmeye çalışıyor. ASTRO tokeni yaklaşık 3,1 milyon dolarlık piyasa değerlemesiyle 0,0009098 dolardan işlem görüyor.

Potansiyelleri nedeniyle dikkat çeken diğer tokenler arasında Polygon (MATIC), Vertex (VRTX), KARATE, Prisma Finance (PRISMA), ETNA Network (ETHNA), THORChain (RUNE) ve SuperVerse (Super) yer alıyor. Ancak sunucular, bu projelerden bahsetmelerinin ve onaylamalarının mali tavsiye olarak yorumlanmaması gerektiğini açıkça belirttiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir