Fenomenler Fakirlik Yarışında! Biri İnek Sağdı, Öteki Ütü Yaptı

Kara para aklama suçlamasından tutuklanan Polat çiftinin ardından gözlerin çevrildiği ‘Tayyargiller’den dikkat çekici bir paylaşım geldi. Çift, köyde inek sağdıkları anlara ilişkin görüntüleri paylaşmaya başladı.
Fenomenlere başlatılan operasyonların ardından birçok ünlü isim sosyal medyalarında temizliğe gitti.
5 milyon dolarla ABD’ye kaçtığı iddia edilen Eylül Öztürk de ütü yaparken fotoğrafını paylaştı.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinden sonra lüks yaşantıları ile gündeme gelen Özlem Öz ile Tayyar Öz çifti, tüm gösterişli paylaşımlarını silmişlerdi.

Haklarında çıkan haberlerden sonra sosyal medya hesaplarında temizliğe girişen çift, köyde inek sağdıkları anlara ilişkin görüntüleri paylaşmaya başladı. Kısa sürede dikkat çeken paylaşımlar, sosyal medya kullanıcıları arasında gündem oldu.

5 milyon TL’sini alıp ABD’ye yerleştiği söylenen Eylül Öztürk yapılan yorumlara ateş püskürdü, ütü yaparken fotoğrafını paylaştı. Sosyal medya hemen yorum yağmuruna tuttu.
Dilan Polat, Engin Polat çiftiyle bir dönem samimiyeti dikkat çeken sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk’ün kısa sürede akıl almaz zenginliği magazin gündeminde yer aldı.

Eylül Öztürk, hakkında ortaya atılan “ABD’de peşin parayla 11 daire aldı” iddiası ortalığı karıştırdı. Dilan Polat ve Engin Polat soruşturması, diğer fenomenlere kadar uzandı.

600’den fazla fenomen mercek altına alındı. Kara paradan tutuklanan Polatgiller, kankalarını panikletti! 6 yılda köşeyi dönen Eylül Öztürk de ABD’deki malikanesinin havuzunda değil bu kez odada ütü yaparken poz verdi!

5 milyon dolarla ABD’ye gittiği haberlerine tepki gösteren Öztürk “Nasılsa açıklama yapsam da inanmayacaksınız” demişti.

“İDDİAYA GÖRE YAZIYORLAR…”

Ayrıca Öztürk, “Önce 5 evle başladık, sonra 24 ev oldu, sonra bir 11’e düştü! Yani böyle iddiaya göre yazıyorlar…” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

“KENDİ DE KENDİSİNE İNANMIYOR ZATEN”

Bu açıklama sonrası bazı takipçiler, ’30 yıl çalışan biri bir ev bile alamıyorken hangi emekle onca ev alabiliyorsunuz’, ‘Ben de yaptım demek istiyor, yalanlasam da inanmayacaksınız anladım ben’, ‘Ciddiyetsizliğe bak ya’, ‘Kendi de kendisine inanmıyor zaten’ şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir